پنجشنبه 1 فروردين 1398 _ 14 رجب 1440 _ 21 مارس 2019
فارسی | English
تاریخ : يکشنبه 23 ارديبهشت 1397     |     کد : 20

همکاری دانشگاه شهید مدنی آذربایجان درطرح تصفیه آب شرب شهرستان میانه

همکاری دانشگاه شهید مدنی آذربایجان درطرح تصفیه آب شرب شهرستان میانه

طرح تصفیه آب شرب شهرستان میانه به روش کریستال سازی با همکاری دانشگاه شهید مدنی آذربایجان اجرا میشود

 جلسه بررسی نحوه همکاری دانشگاه شهید مدنی آذربایجان در اجرای تصیفیه خانه  آب شرب شهرستان میانه با حضور معاون استاندار آذربایجان شرقی و فرماندار شهرستان میانه ، مسئولین شرکت آب و فاضلاب استان، مسئولین شرکت آب و فاضلاب میانه و رئیس دفتر ارتباط با صنعت وجامعه دانشگاه شهیدمدنی آذربایجان و دکترمرتضی رحمانپور عضو هیات علمی گروه مهندسی مکانیک این دانشگاه برگزار شد.
به گزارش  روابط عمومی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان ، دکتر سیروس اسدیان ، رئیس گروه کارآفرینی و ارتباط با صنعت و جامعه دانشگاه گفت:  دراین جلسه با پیشنهاد طرح تصفیه آب شرب شهرستان میانه به روش کریستال سازی توسط  دکتر مرتضی رحمان پور عضو هیات علمی دانشگاه مطرح شد ه بود  پس از بحث و بررسی های کارشناسی و بازدید مسئولین استانی از طرح اجرا شده در شهرستان بجنورد که با مشارکت ایشان به مرحله اجرایی رسیده است، موافقت اولیه بعمل آمد.
سیروس اسدیان در خصوص تصمیمات اتخاذ شده در این جلسه گفت مقرر شد با توجه به تجربیات موفق دانشگاه در این زمینه طرح مذکور از طریق عقد قرارداد فی مابین دانشگاه شهید مدنی آذربایجان و شرکت آب و فاضلاب استان اجرایی شود.
وی افزود:  دانشگاه موظف است ظرف مدت دو ماه بعد از عقد قرارداد گزارش نهایی فاز مطالعاتی خود  را به همراه جزئیات کامل به شرکت آب و فاضلاب استان تحویل دهد.
وی در ادامه اظهار کرد: برآورد اولیه هزینه اجرای طرح مذکور چهل میلیارد ریال اعلام شد که مقرر شد پنجاه درصد آن از محل اعتبارات شرکت آب و فاضلاب استان و  مابقی از محل اعتبارات استانی تامین گردد

 


نوشته شده در   يکشنبه 23 ارديبهشت 1397  ساعت  10:12   توسط   مدير سايت دفتر ارتباط با صنعت   
ویرایش شده در يکشنبه 23 ارديبهشت 1397 ساعت 10:18 توسط مدير سايت دفتر ارتباط با صنعت
PDF چاپ ارسال برای دوستان بازگشت
نظرات شما :